Pielęgnacja kostiumów i odzieży plażowej

Kostiumy kąpielowe i odzież plażowa oferowane w sklepie Luxury Bikini wykonane są z najlepszych tkanin i często misternie wykończone delikatnymi detalami. Wiele strojów ma konstrukcję eleganckiej bielizny i należy o nie dbać w ten sam sposób.

Po każdym użyciu

Wszystkie kostiumy należy prać ręcznie po każdym użyciu. Nigdy nie skręcaj stroju do wyschnięcia. NIE UŻYWAJ detergentów typu woolite ani wybielacza.

Pranie ręczne

Kostium należy prać ręcznie w chłodnej wodzie z użyciem łagodnego mydła lub specjalnego detergentu do strojów kąpielowych. Nigdy nie pierz go w pralce.

Suszenie

Zawsze rozkładaj strój kąpielowy z dala od bezpośredniego światła słonecznego, ponieważ fluorescencyjne (jasne) kolory mogą blaknąć pod wpływem słońca. Nigdy nie używaj suszarki mechanicznej ani nie czyść kostiumu na sucho. Pamiętaj, aby położyć go płasko lub powiesić swobodnie do wyschnięcia.

Uwaga

Chociaż WSZYSTKIE stroje kąpielowe można nosić w basenie lub w wodzie morskiej, nie są one jednak przeznaczone do intensywnej fizycznej aktywności w wodzie lub długiego przebywania w mocno chlorowanej wodzie. Balsamy do opalania, spa (sauna) i chlorowane baseny mogą spowodować uszkodzenie stroju z powodu silnych chemikaliów. Ze względu na charakter barwnika, jasne kolory mogą blaknąć lub tracić kolor.

Pozostała odzież

Postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej i na etykiecie produktu.

Przewiń do góry